قوانین ثبت نام آنلاین

ماده 1) شهریه :

مبلغ شهریه شیفت صبح از ساعت 15-7  برای گروه سنی 3 تا 6 سال به صورت علی الحساب همراه با حداقل 2 فوق برنامه ، به صورت ماهیانه 1​4،​611،​740 ریال و برای یک سال تحصیلی (9 ماه) مبلغ ​131،​505،​660 ریال و برای گروه سنی نوپا علی الحساب ماهیانه 1​5،​562،​800ریال و برای یک سال تحصیلی (9 ماه) مبلغ 140،165،​200ریال می باشد. هزینه خدمات مازاد بر شهریه شامل 10 قطعه عکس آلبوم شده ، 12 ساعت فیلم بر روی فلش ، 9 اردوی علمی-تفریحی ،کتاب ، لوازم التحریر، بیزی بگ ، بینایی سنجی و جشن ها و مراسم مرکز به صورت علی الحساب مبلغ 16،000،000 می باشد.

 

مبلغ شهریه شیفت عصر از ساعت 17-13 همراه با حداقل 2 فوق برنامه ، به صورت علی الحساب ماهیانه مبلغ ​11،​689،​392 ریال و برای یک سال تحصیلی مبلغ ​105،​204،​528 ریال خواهد بود . هزینه خدمات مازاد بر شهریه شامل 10 قطعه عکس آلبوم شده ، 12 ساعت فیلم بر روی فلش ، 9 اردوی علمی-تفریحی ،کتاب ، لوازم التحریر، بیزی بگ ، بینایی سنجی و جشن ها و مراسم مرکز به صورت علی الحساب مبلغ 16،000،000 می باشد.

 

تبصره 1 : انصراف فقط به صورت کتبی مورد تایید می باشد وهزینه استفاده از خدمات کمتر از یک ماه معادل یک ماه محاسبه می گردد.

تبصره 2 : هرگونه عدم استفاده از خدمات این مرکز  به خاطر ایام تعطیل یا تعطیلات عید آلودگی هوا  بیماری واگیردار _بارندگی شدید بین التعطیلی شهریه ای استرداد نمی گردد. در صورتی که تعطیلی بیشتر از یک ماه به طول انجامد،آموزش مجازی برگزار می گردد و در صورت نیاز دوره جبرانی گذاشته خواهد شد.

تبصره 3 : ساعت پذیرش کودکان در فرم ثبت نام قید شده است ، در صورتی که تمایل به حضور ساعات بیشتری دارید مبلغ ساعات اضافه طبق قوانین به صورت ساعتی محاسبه می گردد. روز های پنجشنبه مرکز به صورت پانسیون پذیرای کودکان    می باشد. 

ماده 2) نحوه  پرداخت شهریه :

شهریه 9 ماه تحصیلی در 4 قسط و به صورت یک پیش پرداخت به  مبلغ 30000000 ریال از طریق وبسایت مرکز و سه فقره چک به تاریخ های 1401/07/01 و 1401/09/01 و 1401/11/01 خواهد بود .

تبصره الف : در مراکزی که دارای پروانه فعالیت تمام وقت می باشند،اگر والدین متقاضی استفاده از خدمات آموزشی آن مرکز کمتر از ساعت فعالیت مقرر قانونی باشند ،شهریه بر اساس شهریه تمام وقت محاسبه  می گردد.

تبصره ب: نوع آموزش هی حضوری و مجازی ،مدت زمان ارائه در روز و سایر موارد مرتبط با موضوع آموزش های غیر حضوری مطابق بخشنامه  می باشد .

ماده 3) تعهدات والدین :

 • 1-التزام عملی به رعایت کلیه قوانین و مقررات جاری کشور بالاخص قوانین و مقررات و آیین نامه های ابلاغی از سوی ارگان ذیربط مرکز رفاه کودک و خانواده و توافقات فی مابین
 • 2-ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام تا قبل از شروع سال تحصیلی
 • 3-پرداخت شهریه بر اساس توافق نامه به عمل آمده
 • 4-پرداخت هزینه مازاد بر شهریه به عنوان ساعت اضافه در صورت حضور کودکان در ساعاتی بیش از زمان مقرر و اعلام شده
 • 5-در صورت انصراف از دریافت خدمات این مرکز ، مراتب باید به صورت کتبی اعلام گردد و والدین حداکثر ظرف مدت یک ماه جهت دریافت وسایل کودک اقدام نمایند.
 • 6-پرداخت مابه التفاوت شهریه سه ماه فصل بهار پس از اعلام از سوی سازمان بهزیستی
 • 7-شرکت در جلسات اعلامی از سوی مدیریت مرکز
 • 8-اطلاع رسانی به موقع غیبت کودکان تا پیش از ساعت 9 هر روز
 • 9-در صورت انصراف از حضور کودک در دوره ثبت نام شده،والدین می بایست مراتب را به صورت کتبی به مرکز اعلام نمایند و حداکثر ظرف یک ماه نسبت به دریافت وسایل کودک خود اقدام نمایند .
 • 10- در صورتی که والدین متقاضی استفاده از خدمات دیگری از قبیل فعالیت های فوق برنامه، سرویس آمد و رفت ،تهیه وسایل عمومی ،کتاب و لوازم التخریر ،نشریات مکتوب و غیر مکتوب ووسایل کمک آموزشی الکترونیکی و ......باشند می بایست تقاضای خود را اعلام نمایند.

ماده 4) تعهدات مرکز رفاه

 ۱- پایبندی به رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و آیین نامه های ابلاغی ارگان ذیربط

۲- اجرای برنامه آموزشی در ایام هفته به مدت ۵ روز و پذیرش کودکان به صورت پانسیون در صورت نیاز والدین .

۳- ارائه خدمات بر اساس پروانه فعالیت تمام وقت در چهار رده سنی شیرخوار تا پیش دبستان .

۴- اجرای برنامه آموزش مجازی به صورت آنلاین در صوزت اعلام تعطیلی از طرف دولت در شرایط اضطراری.

۵- تحت پوشش قرار دادن بیمه حوادث و مسئولیت برای کودکان و اجرای اردو های خارج از مرکز با هماهنگی والدین

۶- تهیه جزوات ،کتاب ها و وسایل کمک آموزشی و وسایل کلاس های فوق برنامه با دریافت هزینه .

۷- ارائه جلسات آموزشی .

۸- امکان ایجاد شرایط جهت افزایش مدت زمان نگهداری کودکان بیش از ساعات قید شده در فرم ثبت نام بر اساس درخواست کتبی والدین و تامین هرینه های مربوطه مطابق با توافق مرکز و والدین .

 ماده 5) موارد فسخ قرارداد :

هر یک از طرفین می توانند بر اساس شرایط ذیل نسبت به فسخ و خاتمه قرارداد اقدام نمایند:

 • 1-مدیریت مرکز رفاه کودک و خانواده در صورت داشتن دلایل کارشناسی که مورد تایید کارشناس بهزیستی یا روانشناس مرکز باشد می تواند این قرارداد را خاتمه دهد . در این حالت این تصمیم باید حداقل یک ماه قبل از تاریخ اتخاذ این تصمیم به والدین ابلاغ شود. این مرکز محق به دریافت وجوه کارهای انجام شده و کلیه برنامه های اعلام شده که والدین موافقت خود را جهت اجرا اعلام نموده اند تا تاریخ اعلام قطع قرارداد و پایان دوره فعالیت های جانبی می باشد.
 • 2-والدین حق خواهند داشت بنا به تشخیص خود این قرارداد را خاتمه دهند و در این صورت می بایست درخواست انصراف خود را بهه صورت کتبی تکمیل واقدام به تسویه حساب نموده و مطابق آخرین بخشنامه مازاد شهریه حداکثر ظرف مدت 15 روز به والدین مسترد خواهد شد. لازم به ذکر است شهریه تخفیف داده شده جهت 9 ماه می باشد و در صورت انصراف اصل شهریه مرکز و طبق بهزیستی برای مدت استفاده شده دریافت خواهد شد.
 • 3-چنانچه کودکی در مرکز ثبت نام شده باشد و از خدمات مرکز استفاده نکند تا زمان انصراف کتبی به عنوان کودک پذیرش شده محسوب و جزء ظرفیت مرکز قلمداد شده و لازم است شهریه ثابت مرکز را پرداخت نمایند.
 • 4-کودک گروه سنی ۴ تا ۶ سالالف ) اگر پس از ثبت نام و قبل از شروع قرارداد از دریافت خدمت مرکز انصراف دهد ۵ درصد کل قراردادکسر و مابقی مسترد خواهد شد.ب) چنانچه قبل از پایان ماه سوم از زمان ثبت نام انصراف دهد ۵۰ در صد کل قراردادکیر و مابقی مسترد می گردد.ج) در صورت انصراف پس از ۳ ماه شهریه کل قرارداد دریافت می گردد.
 • 5-کودک گروه سنی ۱ تا ۳ سالالف ) اگر پس از ثبت نام و قبل از شروع قرارداد از دریافت خدمت مرکز انصراف دهد کل مبلغ قرارداد مسترد خواهد شد.ب)در صورتی که کودک برای نخستین بار در مرکز ثبت نام شده باشد و پس از شروع قرارداد به مدت ۱ تا ۷ روز (دوره اداپت )از خدمات استفاده نماید و والدین تمایلی به ادامه دریافت خدمات نداشته باشند ،در صورت انصراف کتبی تنهامبلغ همان تعداد روزاز شهریه کسر و باقی مسترد می گرددو چنانچه از خدمات استفاده کرده باشند به تعداد ماه های استفاده شده شهریه کسر می گردد.ج)به سبب بهره گیری از مربیان استانداردتوسط مرکز ُشهریه استفاده از خدمات از ماه دوم به عد حتی اگر یم روز باشد معدل یک ماه محاسبه می گردد.
 • 6-هر گونه عدم استفاده از خدمات مرکز به خاطر ابام تعطیلات الزامی ُتعطیلات عیدآلودگی هوا ، سردی هوا ،بیماری های واگیر دار (کرونا.......)که خارج از اختیارات مرکز باشد مشمول کسر شهریه از طرف والدین نخواهد شد و در این موارد رقمی باز گردانده نخواهد شد. در این ایام مرکز ملزم به آموزش غیر حضوری خواهد بود.
 • 7-در مواقع بحرانی و وقوع حوادث غیر مترقبه و شرایط اصطراری مانند حوادث و بلایای طبیعی و شیوع بیماری های واگیر دار در صورتی که مرکز آموزش غیر حضوری و مجازی داشته باشد شهزیه ثابت گروه سنی ۴ سال به بالا کامل و زیر ۴ سال ۵۰ درصد خواهد بود .

 

ماده 6) مرجع حل اختلاف

کلیه اختلافاتی که ممکن است بر اثر اجرای این قرارداد یا تفسیر آن بین طرفین قرارداد زخ دهد،در صپرت عدم توافق در مرکز از طریق نمایندده نراکز رفاه در کانون توسعه و همیاری مهد های کودک در استان و کارشناس ارگان ذیربط به حکمیت گذاشته می شود و بدیهی است تصمیمات متخذه در جلسه مذکور برای طرفین لازم الاجراخواهد بود . تبصره : مسئول برگزاری جلسه ،مسئول فنی مرکر می باشد .ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از در خواست والدین کودک با دعوت از اعضا مذکور نسبت به برگزاری جلسه اقدام نمایند. بدیهی است عدم برگزاری جلسه مذکور به معنای قبول موارد مطرح شده والدین است و عدم شرکت والد به معنای انصراف از شکایت می باشد.